Prikbord

Belangrijke datums:
20/12/2014: Kerstfeest 2014
10/04/2015: Lentejogging

Seizoen 2014-2015 - 3de Provinciale C

RECENTE UITSLAGEN
shirt Vrij Arendonk 2 - 1 Lentezon shirt
shirt Ezaart 4 - 1 Oevel shirt
shirt Heultje 2 - 0 St. Dimpna shirt
shirt Gierle 2 - 1 Wezel Sport shirt
shirt Blauberg 3 - 6 Flandria shirt
shirt Oosthoven 2 - 1 St. Jozef shirt
shirt Zwaneven 3 - 4 Oud Turnhout shirt
shirt Laakdal 1 - 7 Beekhoek shirt
VOLGENDE WEDSTRIJDEN
26/10/2014 15:00 Lentezon - Ezaart
26/10/2014 15:00 Oevel - Laakdal
26/10/2014 15:00 Beekhoek - Zwaneven
26/10/2014 15:00 Oosthoven - Blauberg
26/10/2014 15:00 Flandria - Gierle
26/10/2014 15:00 Wezel Sport - Heultje
26/10/2014 15:00 St. Dimpna - Vrij Arendonk
26/10/2014 15:00 St. Jozef - Oud Turnhout
STAND
01. FC Beekhoek Sport 8 20
02. KSV Oud Turnhout 8 18
03. KFC Lentezon Beerse 8 16
04. FC Vrij Arendonk 8 15
05. FC Zwaneven 8 14
06. Wezel Sport FC 8 13
07. KFC Heultje 8 12
08. KSAV St Dimpna 8 11
09. KFC Flandria Ravels 8 11
10. KFC Ezaart Sport 8 10
11. FC St-Jozef SK Rijkevorsel 8 9
12. FC Gierle 8 8
13. K Blauwvoet Oevel 8 7
14. KSK Oosthoven 8 7
15. VV Laakdal 8 5
16. Blauberg Sport 8 3

klik in de stand op de naam van een ploeg voor meer info + de website van die ploeg.

Websites teams Provincie Antwerpen:

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 015.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg

Nieuwsberichten nieuws toevoegen

19/10/2014 berichten

* Zaterdag 25 oktober 2014
12u30 U6 A FC Turnhout B
12u30 U7 A Oud-Turnhout A
12u30 U7 B Vosselaar B
12u30 U7 C - De Kempen A
12u30 U8 A Oosthoven A
12u30 U8 B Oosthoven B
12u30 U9 Zwaneven A
12u30 Vrij Arendonk - U11 A
9u00 De Kempen B - U11 B
15u00 U11 C Sint-Lenaarts A
13u00 Meer - U13 A
15u00 U21 Sint-Dimpna A
Reserven A: vrij
15u00 Reserven B Sint-Jozef B
10u00 Heikant Berlaar - Dames

* Zondag 26 oktober 2014
10u00 Sint-Jozef - U6 B
9u30 Meerle - U13 B
9u30 U15 A White Star B
9u30 U15 B Meer
9u30 U17 - Wechelderzande
15u00 Seniors FC Gierle
De matchbal wordt geschonken door TONI TECH, waarvoor onze hartelijke dank!!!

16/10/2014 berichten

* Vrijdag 17 oktober 2014
20u00 FC Gierle A Reserven A

* Zaterdag 18 oktober 2014
12u45 Dessel U6 A
15u00 U7 A Sint-Dimpna A
12u30 Vrij Arendonk A - U7 B
9u30 Merksplas C - U7 C
11u00 Vrij Arendonk A - U8 A
13u30 Sint-Dimpna D - U8 B
12u30 U9 HIH Turnhout
9u30 Lentezon B - U11 A
10u30 KFC Mol A - U11 B
11u00 Wortel - U11 C
U13 A: vrij
15u00 U21 KFC Mol A
15u00 Meer B - Reserven B
12u30 Dames Rac. Westmeerbeek
13u00 Oosthoven U17 (vriendschappelijk)

* Zondag 19 oktober 2014
10u00 U6 B Vrij Arendonk
9u30 Dosko - U13 B
U15 A : vrij
9u30 U15 B - Minderhout
15u00 Blauberg - Seniors

Page generated in 0.0344 seconds.

]